מה זה "מכורים למין אנונימיים" או SAA?

"מכורים למין אנונימיים" (אס-איי-איי או SAA) היא חברותא או חברה ללא מטרת רווח. אנחנו מכורים למין. ההתמכרות שלנו הייתה קרובה להחריב את חיינו, אבל מצאנו חופש דרך תכנית ההחלמה של מכורים למין אנונימיים. דרך החברות הזו, גילינו שאיננו לבד ושאנו מקבלים את הבחירה לחיות חיים חדשים באמצעות המפגשים הקבועים שלנו, שהמטרה שלהם היא לשתף חברים בניסיוננו, כוחנו ותקוותנו. אין שום דרישות להצטרפות או לחברות בארגון שלנו חוץ מהרצון להפסיק להשתמש. אנו מציעים שתנהגו בפתיחות, תנו לעצמכם הזדמנות. התוכנית שלנו היא מערכת עקרונות הכתובים בפשטות, כך שאנו יכולים לחיות על פיהם בחיינו היומיומיים. החשוב ביותר לגביהם, שהם עובדים.

החברות באס-איי-איי לא מחייבת אותנו לשום דבר. איננו מקורבים לארגון כלשהו, אין לנו דמי חבר או תשלומי חובה, איננו מצהירים הצהרות כלשהן ולא מבטיחים הבטחות לאיש. איננו קשורים לשום קבוצה פוליטית, דתית או לכל גורם אוכף-חוק ואיננו נמצאים תחת מעקב. כל אחד מוזמן להצטרף אלינו, מבלי להתחשב בגיל, גזע, זהות מינית, “אני מאמין” כלשהו, אמונה דתית או העדר אמונה.

ההתנהגות המינית הבלתי נשלטת שלנו גרמה כאב – לנו, לחברינו ולמי שאהבנו. חיינו יצאו מכלל שליטה. רצינו להפסיק, הבטחנו הבטחות ונקטנו במאמצים רבים על מנת לעצור- אך פעם אחר פעם נכשלנו בכך. עבור כל אחד מאיתנו, הגיע רגע המשבר. וכשפנינו החוצה לבקשת עזרה, מצאנו את ההחלמה דרך התכנית של מכורים למין אנונימיים.

מצאנו, דרך התנסות ארוכה וכואבת, שאיננו מסוגלים להגיע להחלמה מההתמכרות למין בכוחות עצמנו. התכנית שלנו מבוססת על האמונה שמעוגנת בניסיון שלנו, שכוח גדול מאיתנו מסוגל לעשות את מה שאיננו יכולים לעשות לבדנו. על ידי כניעה ומסירה של התמכרותנו לכוח עליון, אנו זוכים במתנת ההחלמה, מדי יום ביומו.

באס-איי-איי מטרתנו הראשונית היא להפסיק את ההתנהגות המינית הבלתי נשלטת ולסייע לאחרים להחלים מההתמכרות שלהם. מצאנו דרך חיים חדשה בתכנית ואנו מעבירים את המסר הזה לאנשים אחרים שזקוקים להחלמה. החברות שלנו פתוחה לכל מי שרוצה להפסיק את ההתנהגות המינית הבלתי נשלטת. אין כל דרישה נוספת. החברות פתוחה לגברים ונשים ללא הגבלה של גיל, גזע, דת, רקע אתני, מצב אישי או תעסוקה. אנו מקבלים חברים עם כל נטייה מינית או זהות מגדרית- הומואים, לסביות, סטרייטים, ביסקסואלים או טראנסג'נדרים.

בקבוצות שלנו, קיימת הבנה מצטברת שגדלה והתפתחה עם השנים. למדנו הרבה פתרונות חדשים לבעיות ישנות. המרכזי שבהם הוא 12 צעדים ו-12 מסורות, תכנית ההחלמה הרוחנית. עבודת צעדים אלו מובילה לשחרור מהתנהגות מינית בלתי נשלטת ולהחלמה ברמה פיזית, רגשית, רוחנית, במערכות יחסים ובמיניות.

המצוקה אספה אותנו יחד. מצאנו אחד בשני מה שלא יכולנו למצוא באף אדם אחר: אנשים שמכירים את עומק הכאב שלנו. יחד מצאנו תקווה ודאגה של כוח עליון אוהב. המחויבות שלנו היא לסייע לאחרים להחלים מההתמכרות למין, בדיוק כפי שעזרו לנו.

עוד שאלות?

למטה ניתן למצוא פרטי קשר