מכורים למין אנונימיים

במידה ולא תמצאו תשובה לשאלתכם, ניתן לפנות אלינו בקו המידע או דרך עמוד צור קשר.

אס-איי-איי היא קבוצת תמיכה של גברים ונשים עבורם מין הפך לבעיה. חברי אס-איי-איי עוזרים אחד לשני להימנע משימוש מוגזם במין. התכנית מבוססת על עזרה הדדית של מכור למכור.

לכל פגישה יש ‘אופי’ משלה וחופש ליצור מבנה משלה לפגישה. בחלק גדול מהפגישות יובאו קטעי קריאה קצרים המסבירים מי אנחנו, חברים יצהירו על תקופות הינזרות ויקבלו מחיאות כפיים ומחזיקי מפתחות על תקופות הינזרות שונות, רוב הפגישה מוקדש לשיתוף של החברים השונים מניסיונם בדרך החיים החדשה. רוב הפגישות בישראל מתקיימות בשפה העברית ואורכן כשעה וחצי.

לא. אס-איי-איי פתוחה לכל אדם מכל גיל, גזע, מין, זהות מינית, דת, אמונה או מעמד חברתי. התוכנית היא עולמית.

כל אדם שמצהיר שהוא כזה. אין דמי חבר ואין רישום כלשהו.

ההשתתפות בפגישות אס-איי-איי אינה עולה דבר.

בהחלט. אנו מזמינים גם את מי שלא בטוח שיש לו בעיה לבוא, לשמוע ולהחליט עבור עצמו אם הוא מכור.

אס-איי-איי היא קבוצת תמיכה שמבוססת על עזרת מכור למכור. אין אצלנו אנשי מקצוע כמו פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, רופאים וכד’.

מידע על מיקום הפגישות, היום והשעה בה הן מתקיימות ניתן לקבל ברשימת הפגישות ובקו המידע.

ממש לא, כל שצריך הוא להגיע.

אנונימיות באס-איי-איי משמעותה שמבחינת התכנית אין זה משנה מה הרקע שלך, אופי השימוש במין, מה מצבך הכלכלי או מה הגיל שלך. הדבר שמאחד אותנו היא בעיית ההתמכרות למין, וכיצד אנו יכולים לעזור זה לזה להימנע משימוש במין ולחיות דרך חיים חדשה. בנוסף, אנונימיות משמעותה חשאיות, כלומר אנו מקפידים על דיסקרטיות לגבי זהות החברים ולגבי הנאמר בקבוצות.

לא, אנו מגדירים עצמנו כתוכנית רוחנית. ככזאת אנו ממליצים לכל חבר למצוא את התפיסות וההגדרות של רוחניות המתאימים לו. בפגישות אס-איי-איי, ובשנים עשר הצעדים יופיע הרבה פעמים המושג אלוהים- אך הוא מושג הפתוח להבנה האינדיבידואלית החופשית של כל חבר. ישנם חברים באס-איי-איי מכל דת שהיא וגם חסרי דת לחלוטין.

×